Новини до кави

Скільки володимирчан травмувалося внаслідок ожеледиці?

Учорашня ранкова ожеледиця по всій Волинській області ускладнила ріх пішоходів та автотранспорту та додала турбот комунальникам, яким було просто не під силу справитися з таким “глянцем” на тротуарах та автошляхах.

Та ж сама картина була й у самому Володимирі-Волинському. Для одних дорога на роботу чи в школу стала справжнім випробуванням, для інших цей “слизький” день став незапланованим вихідним. Ще для когось цей день закінчився позаплановим візитом до лікаря-травматолога.

Чи атакували вчора городяни Володимир-Волинське ТМО? З якими саме травмами та ушкодженнями? Про це та інше цікавимось у головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Олександра Клачука.

У Володимирі проаналізували хід виконання Програми розвитку туризму протягом 2016 року

9 грудня відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку туризму, на якому було проаналізовано виконання Програми розвитку туризму у місті протягом 2016 та доручень засідання координаційної ради, яке відбулося 13 травня цього року.

Як повідомила головний спеціаліст відділу культури та туризму  виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Любов Нестерук, розпочала зустріч голова координаційної ради, заступник міського голови Лариса Кулікова, яка наголосила на важливості розвитку туризму в нашому місті, зазначила, що напрацювань в цій сфері є чимало.

“Приємно, зазначила вона, що з цікавими ідеями подекуди звертаються й самі мешканці міста, які готові взяти відповідальність на себе за їх реалізацію”.

На Волині збільшилась кількість хворих на грип та ГРВІ

Показник захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями на Волині знаходиться на передпороговому рівні. Про це інформує Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

Сезонна захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Україні цього року почала зростати раніше, аніж у попередні роки. Цьогоріч сезонний грип прийшов до нас на 3 тижні раніше. На минулому тижні зареєстрований другий летальний випадок від грипу в Сумській області, що підтверджено методом полімеразної ланцюгової реакції. 52-річний чоловік помер у лікарні, за результатами аналізів, у нього підтвердили грип «А», який вражає легені та викликає пневмонії. За словами медиків, ситуацію ускладнили цукровий діабет та серцева недостатність.

По області за підсумками моніторингу на 48-му тижні 2016 року показник захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями знаходиться на передпорговому рівні. Найвищі рівні захворюваності зареєстровано у Камінь-Каширському, Луцькому, Маневицькому, Любешівському районах та у містах Луцьку та Нововолинську. Проте, в жодному районі та місті епідпоріг не перевищено.

На Володимирщину завітає відомий британський режисер Тоні Палмер

12 грудня у музей-садибу ім. І. Стравінського, що знаходиться у місті Устилуг, завітає відомий британський режисер Тоні Палмер. В планах іменитого режисера – ознайомлення з унікальним музеєм видатного композитора, перегляд фільму про Сергія Рахманінова.

Нагадаємо, Тоні Палмер – оперний режисер, кінодокументаліст, впливовий британський музичний критик. А ще — людина, чиєї думки дослухалися Ігор Стравінський, Тихон Хрєнников, Джон Леннон, багато інших яскравих музикантів.

Палмера ще називають «людина-оркестр», яка на свій лад озвучує історію сучасної музики. Його фільми про Стравінського, Шостаковича, Шопена стали скандальними «бомбами» на Заході.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

10.12.2016|Головне, Новини|

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: