Наказом Національної поліції України від 5 грудня начальником Головного управління Національної поліції у Волинській області призначено генерала поліції третього рангу Петра Шпигу, – повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.

Довідково: Шпига Петро Петрович народився 30 вересня 1973 року у селіЧмикос Любомльського району Волинської області. У 1995 році закінчивЛуцький державний педагогічний інститут, у 1996 році – Українськуакадемію внутрішніх справ, у 2001 році – Тернопільську академію народногогосподарства.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав 25 травня 1995 року на посаді старшого психолога відділення бойової та спеціальної підготовки відділу швидкого реагування “Сокіл” управління по боротьбі з організованою злочинністю Управління МВС України у Волинській області. Згодом працювавв управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області, у відділі карного розшуку Луцького МВ УМВС України у Волинській області, у відділі Державної служби боротьби з економічноюзлочинністю УМВС України у Волинській області. З червня 2005 року обіймавпосаду начальника підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними зторгівлею людьми Управління МВС України у Волинській області.

9 квітня 2014 року призначений начальником УМВС у Волинській області. З 6 листопада 2015 року – тимчасовий виконувач обов’язків начальника ГУНП у Волинській області. З 5 грудня 2016 р. призначений начальником Головного управління Національної поліції України у Волинській області.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!