Сьогодні, 12 грудня,  і свій День народження відзначає Галина Карнаухова та Андрій Войцеховський. Отож, ми щиро вітаємо  іменинників зі святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.  Хай доля збагачує  Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

12 грудня – цей день в історії

День Сухопутних військ України

Високий бойовий дух і відвага, злагодженість та ефективність, проявлені при обороні країни від російської агресії, що почалася в 2014-му році, ще раз підтвердили славну честь українського воїна.
Указом Президента від 18.10.1997 № 1167/97 в Україні встановлено свято – День Сухопутних військ України, яке відзначається щорічно 12 грудня.
Сухопутні війська Збройних Сил України були сформовані у складі Збройних Сил на підставі Указу Президента відповідно до статті 4 Закону України «Про Збройні Сили України» в 1996 році.
Сухопутні війська збройних сил є головним носієм бойової могутності незалежної Української держави. За своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань, вони відіграють вирішальну роль у виконанні своїх функцій, як в мирний, так і воєнний час. За чисельністю вони складають майже половину збройних сил України.
Роди військ Сухопутних військ Збройних Сил України: механізовані і танкові війська, ракетні війська і артилерія, армійська авіація, аеромобільні війська, війська протиповітряної оборони.

1766 – народився Микола КАРАМЗІН, письменник, історик

1821 – народився Гюстав ФЛОБЕР, французький письменник («Мадам Боварі»)

1863 – народився Едвард МУНК, норвезький живописець і графік

1902 – помер Павло Грабовський, український поет, публіцист

1915 – народився Френк СІНАТРА, американський співак, лауреат 9-х «Ґреммі»

2002 – помер Микола Амосов, український вчений, хірург, основоположник серцевої хірургії

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!