Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик нещодавно відвідав військову  частини у Володимирі-Волинському, а саме  приміщення казарми, де нині активно ведуть ремонтні роботи. Оглянув зроблене, поспілкувався із керівництвом військової частини й окреслив плани на найближчу перспективу, – повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

img_6730-kopirovatТож у військових казармах зенітно-ракетного полку тривають ремонтні роботи. Приміщення швидкими темпами готують, аби прийняти майже тисячу військовослужбовців, котрі невдовзі повернуться за сходу. За три місяці ремонтних робіт колись занедбане приміщення практично відновили. Нині ж завершують встановлювати сантехніку, далі замінять усі двері. У найближчих планах військових – заселити другий поверх, де до фінішу зосталося зовсім мало. Далі ж завершити перший.

– Відновлюємо санвузли, відновили опалення, електрику поновили, зараз відновлюємо підлогу, – розповів  командир військової частини А2892 Костянтин Заїченко. На контрольно-пропускному пункті поміняні вікна, також в казармі в санвузлах поміняні вікна. Зараз готуємося до заїзду до Нового року особовим складом, після Нового Року перший поверх будемо заселяти, все по готовності

Відновлюють казарми за сприяння виконавчої та місцевої влади. Варто наголосити, що кошти на підтримку військових заклали у Програмі матеріально-технічного забезпечення військових частин, створення та прийняття якої ініціював особисто голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

– На виконання указу Президента продовжуємо роботу з надання шефської допомоги військовим частинам, які розквартировані на території Волинської області, – наголосив у коментарі голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. – Серед них – 14-та бригада, військовий госпіталь, національна гвардія. Але в зв’язку з прийняттям командуванням рішення про створення ще однієї військової частини, яка входить в оперативне командування “Захід”, – зенітного ракетного полку – ось уже майже 3 місяці ми активно працюємо над шефською допомогою по розквартируванню військових саме цієї військової частини. Я розумію, що добавляється додаткове навантаження на міський, районний та обласний бюджети. Але ми вважаємо, що в нас достатньо сьогодні можливостей взяти на себе зобов’язання по шефській допомозі і для зенітно-ракетного полку.

Війна на сході триває, а тому допомога українській армії не може бути разовою акцією. Голова облдержадміністрації наголосив: цільова програма допомоги військовим – однозначно ефективна, а позаяк військові частини, розквартировані на Волині, потребують підтримки, то до документу в 2017 році внесуть зміни, передбачивши необхідне фінансування.

– Звичайно, в 2017 рік  ми внесемо зміни в обласну програму. Доведеться передбачити додатково кошти. Надіюся, що громада і депутати обласної ради з розумінням віднесуться до пропозицій обласної державної адміністрації. Дуже хотів би, щоби депутати обласної ради та місцеві депутати теж періодично перебували в розташуванні 14 бригади і подивились на що, як і чи ефективно тратяться кошти, які сьогодні йдуть з обласного бюджету та місцевих бюджетів. В цілому, аналізуючи стан справи напередодні нового року скажу, що темпами виконання робіт задоволений, все йде згідно графіка. Нам потрібно ще більш активно попрацювати по 14 бригаді, але це вже завдання 2017 року. Впевнений що ми разом із військовими робимо одну досить правильну або потрібну справу. Наші хлопці захищають нас на Сході, а ми повинні зробити все щоб вони повертаючись відчували себе як вдома.

img_6734-kopirovatДолучилися до справи й волинські лісівники. Вони передали не лише дерево для вкладання підлоги, а й виготовили більше 60 дверей. Вклад місцевої влади також немалий. Із міської казни Володимира-Волинського для ремонту казарм виділили 300 тис. гривень.

– На території нашого міста, на території військового гарнізону буде дислокуватися в грудні місяці зенітно-ракетний полк. Це майже 1000 чоловік, – повідомив Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк. – Місто і область постійно допомагають зенітно-ракетному полку, його керівництву, щоб привести соціально-побутові умови до належного стану. Ми з міського бюджету виділили 300 тисяч гривень для їх потреб,  те що вони просили – ми їм дали. Ядумаю, що при формуванні бюджету на наступний рік ми також врахуємо їхні потреби і потреби 14 бригади. Тим більше бригада, думаю, в першому півріччі повернеться на місце дислокації. Там також є проблеми соціально-побутові, які треба вирішити.

У результаті домовилися, що наступний робочий візит у військову частину голова облдержадміністрації здійснить уже в 2017 році, одначе вже в січні місяці. Щоправда, має намір не лише поглянути на результат, але й поспілкуватися із військовослужбовцями, котрі до тієї пори вже повернуться до Володимира-Волинського й оселяться у відремонтованій казармі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!