Новини до кави

Відлигу на Волині змінять морози та сніг

Відлига, яка прийшла на Волинь минулого тижня, затримається в нас не надовго. Зокрема, метеорологи вже прогнозують днями поступове пониження температурного режиму до -12 С.

У піст слід вiдмовитись вiд того, що дає найбiльше задоволення

Усiм вiдомо, що пiд час Рiздвяного посту християни мають обмежувати себе в їжi, в певнi днi не вживати спиртного, не брати участi в гучних забавах. Та священики наголошують, що не лише в цьому полягають засади посту.   

Нові тарифи на тепло, – для кого і скільки?

Кабмін прийняв рішення про те, що платіжки за опалення у будинках без засобів обліку формуватимуть за іншим принципом. Але, на жаль, нововведення стосуватиметься не всіх таких споживачів.

Волинська митниця спрямувала на ремонт доріг майже 160 млн. гривень

З початку 2016 року Волинська митниця ДФС спрямувала  на ремонт доріг 159,9 мільйона гривень. А загалом за період проведення експерименту з фінансування будівництва доріг до обласного бюджету надійшло 264,1 мільйона гривень, що повинні бути використанні на облаштування доріг державного значення на Волині, – повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Завершують ремонт у казармах військової частини, яка формується у Володимирі-Волинському

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик нещодавно відвідав військову  частини у Володимирі-Волинському, а саме  приміщення казарми, де нині активно ведуть ремонтні роботи. Оглянув зроблене, поспілкувався із керівництвом військової частини й окреслив плани на найближчу перспективу, – повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Петра Шпигу призначено начальником ГУНП у Волинській області

Наказом Національної поліції України від 5 грудня начальником Головного управління Національної поліції у Волинській області призначено генерала поліції третього рангу Петра Шпигу, – повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: