«День Шекспіра» відбудеться у 60 школах по всій країні 14 грудня.

Оскільки п’єси Шекспіра створені, перш за все, для сцени, а під час читання у них можна не помітити багато захопливих деталей, учні гратимуть у виставах, де свої ролі виконуватимуть англійською мовою. Цього дня також відбудуться відкриті уроки та розмовні клуби англійською, – пишуть “Волинські новини”.

Волинську область на всеукраїнській акції представлятимуть:

Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5;

Школи Зимнівської територіальної громади Володимир-Волинського району;

Загальноосвітня школа I-III ступеня №1-гімназія імені Газіна, Ратне, Волинська область.

Для студентів ВНЗ цього дня будуть діяти дискусійні клуби англійською мовою стосовно культурної дипломатії чи теорії м’якої сили.

Всі події передбачають інтерактивний підхід – школярі, вчителі та студенти можуть ділитись своїми висновками, ідеями чи фото світлинами з подій у соціальних мережах під хештегом #WeekOfEnglish.

“День англійської мови у навчальних закладах відбудеться за підтримки Міністерства освіти та науки України, Британської Ради в Україні та громадської ініціативи GoGlobal. Проект реалізовується в рамках Тижня англійської мови. З 12-го по 18-те грудня по всій країні заплановані заходи із вивчення та користування англійською мовою. Проект присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови в Україні”, – повідомляють організатори.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!