У Володимирі-Волинському міська влада передала рятувальникам засоби для забезпечення пункту обігріву в умовах низьких температур.

13 грудня представники Володимир-Волинської міської ради передали в користування Державній пожежно-рятувальній частині № 7 міста Володимира-Волинського засоби для забезпечення  пункту обігріву в умовах низьких температур. А саме – електрогенератор 5 кВт, намет каркасний та теплову пушку 4.4 кВт.

Дане майно закуплено згідно рішення міської ради «Про Комплексну міську програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016–2020 роки».

Присутній на цій приємній події перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук зазначив, що сподівається що цьогорічна зима буде поблажливою для володимирчан і ці засоби для пункту обігріву попросту не знадобляться. Проте, наголосив він, слід бути готовим до всього, в тому числі й до тріскучих морозів.

Рятувальники в свою чергу подякували представникам міської влади за надання обладнання для зміцнення матеріально-технічної бази підрозділу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!