Сьогодні на україно-польському кордоні зустрілись представники влади, духовенства, громадських організацій, учнів шкіл міста Володимира-Волинського та польського Грубешова. А привід  – традиційна щорічна зустріч Благодатного Вифлиємського Вогню, що символізує очищення, надію на гарне майбутнє, мир, спокій, – йдеться на офіційному сайті міста Володимира-Волинського. 

Саме такі побажання висловили польські друзі, передаючи цю символічну естафету.

У свою чергу, українська сторона, прийнявши з вдячністю цей дарунок, висловила сподівання, що, Вогонь, донесений отцями-капеланами на Схід нашим захисникам, буде оберігати їх у часи непростих випробувань.

Під час зустрічі перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський мали нагоду поспілкуватися з мером Грубешова Томашем Заяцом, головою Грубешовської міської ради Анною Свістовською та секретарем міста Павлом Войцеховським про перспективи співпраці.

Спільними колядками діти з України та Польщі увіншували цю знаменну подію, немовби поклавши початок різдвяним та новорічним святам.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!