За тиждень-два розпочинаються по школах та дитсадках Володимира-Волинського святкові новорічні ранки. А який же ж ранок без новорічного карнавального костюма? Отож бо й воно… Саме тому мами, бабусі, татусі та, навіть, дідусі, вже кинулись на пошуки карнавальних костюмів фіксіків, піратів, спайдерменів, принцес…

Власники крамниць, де можна придбати або ж взяти на прокат новорічний костюм, розповідають що турботливі батьки ще з листопада штурмують крамниці в пошуках необхідного новорічного прикиду для своїх чад. Нині ж батьки вже бронюють новорічне вбрання і активно вносять задатки. Кажуть, що на власному досвіді переконалися, що вже після Дня Святого Миколая (19 грудня) можна ні до чого не дохопитися.

Чималий вибір новорічних костюмів на прокат може запропонувати володимирчанам весільний салон “Вікторія” (в центрі міста, біля “Приватбанку”).

– У нас біля сотні новорічних костюмів і всі вони різні. Ідентичних – немає! – розповідає продавець-консультант Інна. – Всі костюми – фабричного пошиття, різних розмірів… Вже кілька років поспіль ми поповнюємо арсенал новорічних костюмів новими персонажами. Цьогоріч це, наприклад, головні герою мультфільму “Холодне серце” Анна і Ельза, інші цікаві персонажі.

Як пояснила нам Інна, схема по якій вони співпрацюють з клієнтами проста: людина вибирає костюм, записується в який день та на яку годину вони його “орендуватимуть”, дають завдаток (дехто одразу платить повну суму прокату) і у назначену годину приходять і забирають костюм.

Вартість прокату – від 80 до 280 гривень. У Новорічну ніч – дорожче.

– Не вимазувати, не рвати, не нищити… За пошкодження костюма доведеться відповідати, – пояснює продавець черговим клієнтам. – Ми просто не встигнемо його привести до порядку, бо буває так, що один костюм ще “дотанцьовує” на новорічному ранку, а на нього вже чекає кілька клієнтів.

У “Вікторії” новорічні костюми є для дітей різного віку – від двох років і старші.

– У нас також є костюми для дорослих, – розповідає Інна. – Це костюм Діда Мороза та Снігурки, Санта Клауса…Їх беруть на ранки, корпоративи. Дехто в новорічну ніч хоче нарядитися.

Як розповіла нам наша співрозмовниця, дівчата на новорічних ранках незмінно хочуть бути принцесами, а в хлопців щороку смаки змінюються. То масово хочуть бути піратами, бетменами, спайдерменами…. А цьогоріч багато володимирських хлопчаків хочуть бути на новорічному ранку солдатом української армії.

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!