Дату розгляду безвізу для українців Європарламентом не було відкладено до квітня. Про це заявив співробітник прес-служби Європарламенту Мод Нойон. За його словами, дата розгляду питання про безвізовий режим для України в реєстраційній картці законопроекту на сайті ЄП була внесена помилково і буде видалена.

Однак точна дата ще не визначена, констатує Kyiv Post. При цьому, як уточнює видання, президент Європарламенту Мартін Шульц сподівається ратифікувати угоду в січні.

“Надання безвізового в’їзду в Шенгенську зону для громадян України буде ще одним таким потрібним сигналом підтримки. Європейський парламент був готовий голосувати з вересня, і ми щиро сподіваємося завершити угоду з Радою в січні” – сказав він.

У своєму виступі президент зазначив, що для ЄС важливо продовжувати підтримувати Україну на основі політичного і економічного співробітництва.

“Угода про асоціацію Україна-ЄС це угода, за яку тисячі українців вийшли на  Євромайдан”, – сказав Шульц.

“Угода через яку Росія незаконно анексувала Крим і розпалила війну на Донбасі, що призвело до втрати життя тисяч солдатів і цивільних осіб, а також 1,7 мільйона людей переселенців”, – додав він.

Раніше стало відомо, що в реєстраційній картці законопроекту про безвіз на сайті ЄП, дату голосування було перенесено на 3 квітня. Як повідомлялося, 15 грудня Європарламент проголосував за законопроект щодо впровадження механізму призупинення безвізового режиму ЄС з третіми країнами.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!