Користувачі соціальної мережі Reddit відкрили дискусію, в якій попросили жінок назвати обурливі для них чоловічі стереотипи стосовно прекрасної половини людства.

Виявилось, що найбільше дратувало жінок чоловіче судження про те, що жінка робить все можливе для приваблення партнера і ця мета є головною у всьому її житті.

Звичайно не всі чоловіки піддаються таким стереотипам, але, як стверджувала жіноча частина дискусії на форумах, таких чоловіків мало і кожна дівчина хоча б раз в житті чула різні “чоловічі дурості” про жінок, пише The Independent.

Найбільш поширеним чоловічим переконанням жінки назвали стереотип про те, що всі свої дії дами роблять з оглядкою на чоловічу оцінку.

“Він якось запитав, чи справжні у мене окуляри чи я їх надягла, щоб виглядати розумною.Ні, друже, просто я трохи сліпа!”, – написала одна з учасниць форуму.

Жінкам також не подобається, коли їм дорікають в тому, що вони плачуть нібито з метою маніпулювання чоловіком, зацікавлені лише в грошовому благополуччі своїх обранців і симулюють оргазми.

“Багато чоловіків просто не розуміють жіночої фізіології, як не розуміють і того, що жінка сама може вирішити, коли їй потрібен секс”, – нарікали учасниці дискусії.

Також жінок дратують стереотипи про те, що близькість і пристрасть пропадають після реєстрації шлюбу і що жіночої дружби не буває, як не буває її між чоловіком і жінкою.

Автор матеріалу: Надія Царук

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!