Українські ЗМІ повідомляють, що на вимогу виробників дорогих цигарок в Україні можуть різко подорожчати цигарки до 25 грн за найдешевшу пачку, передає «Преса України».

Більше того, в парламенті вже цілком серйозно почали обговорювати ініціативу з підвищенням акцизів і на алкоголь. Пляшка горілки коштуватиме близько 90 грн. Мінімальна ціна пачки колись доступних сигарет сигарет може скласти 25 грн. Це в 2,5 раза більше, ніж було в січні 2015 року.

Таке подорожчання – це результат запланованого народними депутатами введення «подвійного акцизного мінімуму» на сигарети в розмірі 24 грн. Разом з тим, відповідно до статистики, близько 35% населення України курить, в середньому, близько 17 сигарет в день.

Експерти вже розрахували, що такий подарунок від Ради може обійтися конкретному споживачеві мінімум в 600 гривень на місяць.

Більше того, ці суми розраховувались без роздрібного податку та націнки самих виробників. Крім того, відомо, що винуватцями майбутнього можливого підвищення стали виробники дорогих цигарок. Вони хочуть позбутися конкурентів, які виробляють дешевші тютюнові вироби.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!