Не думали і не гадали першокласники спеціалізованої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», коли місяць тому писали про свої сокровенні побажання у листах до Святого Миколая, що у день цього свята таки отримають омріяні подарунки.

Неймовірний шквал емоцій, захоплені вигуки та веселий сміх заполонив увесь навчальний заклад, коли дітлахам вручали іграшки та солодощі. Такий несподіваний сюрприз підготували студенти та педагоги Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, який цьогоріч уперше взяв шефство над Володимир-Волинською школою-інтернат.

– Цю акцію ми проводимо вперше і, сподіваюсь, віднині вона стане традиційною, – розповідає ініціатор благодійної акції, доцент кафедри обліку і аудиту Алла Фатенок-Ткачук . – Ідею дарувати дітлахам радість у день Миколая ми перейняли у львівських колег,  які також разом зі студентами вузів щороку навідуються у сиротинці, дитячі будинки та школи-інтернати з гарними подарунками. Наші студенти вже бували в діток у Ківерцівській та Луцькій школах-інтернатах. У Володимир-Волинській школі зараз навчаються діти різних категорій, утім багато таких, які навряд чи зможуть отримати на свято омріяну іграшку. Тому ми звернулись до заступника директора з виховної роботи, аби та організувала у школі акцію з написання листів Святому Миколаю.

Усього листів від наймолодших учнів  надійшло понад півсотні – маленькі першокласники просили у Миколая солодощів, ляльок, пістолетів, машинок, а найбільше – конструкторів Лего. Усі ці «замовлення» були розподілені між групами університету – студенти та викладачі збирали, як власні кошти, так і організовували передсвяткові благодійні ярмарки.

Яка ж була радість у малюків, яких посеред уроків підняли з-за парт, зібрали у кімнаті відпочинку аби влаштувати для них справжнє свято – тут і сам Святий Миколай зі свитою своїх помічників, і янголятко, і казкова фея та чортеня.

Діти бавились, співали пісні, розказували віршики і врешті кожен отримав той подарунок, про який просив у Миколая.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!