Кабінет Міністрів України прийняв рішення реформувати шкільну програму з ініціативи міністра освіти Лілії Гриневич. З 2018 року у школах навчатимуться 12 років.

За словами Гриневич, додаткові роки навчання потрібні українській молоді для можливості обрати подальший профіль навчання, повідомляє gazeta.ua.

“У вишах на бакалавріаті можуть зробити трирічний термін навчання. Але це відбудеться лише тоді, коли якість освіти у школах стане вищою”, – заявила міністр освіти.

Вона зазначала, що “Нова українська школа” є переходом від школи знань до школи компетентності. Іншими словами, дітей навчатимуть виділяти необхідне ядро знань, щоб працювати з ним, зіставляти факти та виражати думку.

“Дітей треба навчити, як ці знання використовувати, як відрізнити добро від зла. Як знайти знання, необхідні для вирішення індивідуальної життєвої ситуації або професійного виклику”, – розповіла Гриневич.

Міністр освіти додала, що шкільну програму не міняли близько 50 років, і лише 10% батьків вважають середню освіту України задовільною. За її словами, погана освіта є чинником зростання безробіття в Україні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!