Працівники Управління захисту економіки у Волинській області викрили службових осіб міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» Волинської митниці ДФС у зловживанні службовим становищем. Посадовці спричинили збитки державним інтересам через несплату обов’язкових митних і податкових платежів на суму понад 50 тис. грн. Прокуратурою Волинської області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст.364 Кодексу України, повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.

Під час проведення візуального огляду вказаного транспортного засобу встановлено, що чоловік спільно із громадянином Республіки Польща через пункт пропуску «Ягодин» перевозив сільськогосподарську техніку, яка за офіційними митними документами була відображена як 100 кг брухту.17 грудня працівники Управління захисту економіки у Волинській області під час відпрацювання прикордонної території зупинили автомобіль марки «Renault Trafik» під керуванням 18-річного жителя Ківерцівського району Волинської області під час в’їзду його на територію України із митної території МАПП «Ягодин».

Під час проведення огляду місця події та при контрольному зважуванні вказаної продукції було встановлено, що її вага становила 555 кг. Окрім того вона не відповідає даним, які були зазначені в офіційних митних документах, виданих службовими особами МАПП «Ягодин». Також з’ясовано, що вказаними вище громадянами фактично перевозилася вживана сільськогосподарська техніка, зокрема косарка, середня вартість якої на ринку становить близько 2 тис. доларів США.

За результатами огляду місця події працівники поліції вилучили автомобіль марки «Renault Trafik» та наявну в ньому сільськогосподарську техніку й доставили у Любомльський ВП ГУНП у Волинській області.

За цим фактом прокуратура Волинської області відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!