21 грудня відбулося засідання колегії Володимир-Волинської РДА, на якій заслуховувалося ряд важливих питань, зокрема формування районного бюджету на 2017 рік.

А так, як бюджет вже був прийнятий на нещодавній сесії районної ради, дане питання розглядалося у стислому форматі. Доповідач – начальник фінансового управління Олена Бондарук зупинилася на окремих моментах, зокрема, на складанні кошторисів сільськими радами. Наголосила й на виконанні бюджету 2016 року. Поряд з тим, як зазначила Олена Григорівна, варто досить ощадливо відноситися до видатків, особливо об’єднаним територіальним громадам.

Розглядалося на колегії питання дитячої бездоглядності, яке озвучив начальник служби у справах дітей Олександр Смоляр. Зокрема він зазначив, шо на обліку в цій службі  перебуває 44  дитини, які потрапили у важкі життєві обставини. Під час профілактичних рейдів впродовж року було взято на облік 15 та знято з обліку 17 дітей. Поряд з тим 14 батьків притягнуто до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. П’ятеро позбавлено батьківських прав.

На колегії також заслухали роботу виконавчого комітету Хобултівської сільської ради, яку презентувала нещодавно обрана її голова Оксана Морозюк. Склалося враження, що для пані Морозюк члени колегії влаштували справжній екзамен на професійну придатність, бо коли взяти до уваги рішення колегії, то воно складалося із таких слів: не забезпечено, не розміщено, не вживалося, не відремонтовано, не встановлено, занедбано, не притягуються… Одне “не”. На завершення  голові сільської ради порадили врахувати усі недоліки та виправити ситуацію.

Окрім цього, було розглянуто питання виконання антикорупційного законодавства та плану роботи із кадрами.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!