Сьогодні у приміщенні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради відбулося громадське обговорення проекту міського бюджету на 2017 рік.

На початку зустрічі начальник фінансового управління міськвиконкому Тетяна Шибирин розповіла присутнім, що фінансовий ресурс бюджету міста на 2017 рік сформовано на основі положень Бюджетного і Податкового кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

-При роботі над проектом міського бюджету 2017 року фінансовим управлінням було проаналізовано та враховано основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку міста, фактичні поступлення до міського бюджету за три попередні роки, розрахунки податкової інспекції, профільних відділів та управлінь виконавчого комітету міської ради, розрахунки комунальних підприємств, бюджетні запити головних розпорядників, – розповіла начальник фінуправління.

Тетяна Володимирівна також нагадала, що з червня 2016 року працювала робоча група по формуванню міського бюджету на 2017 рік, яка відвідала кожну бюджетну установу та комунальні підприємства міста, вивчила проблемні питання та першочергові напрямки розвитку установ.

– Проект бюджету був опрацьований на бюджетній комісії та рекомендований для розгляду на пленарному засіданні сесії міської ради, – повідомила Тетяна Володимирівна. – Проект міського бюджету на 2017 рік збалансований по доходах та видатках загального та спеціального фондів.

Далі, начальник фінуправління представила прект бюджету на 2017 рік. Ознайомитися із ним можна на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради.

В ході обговорення присутні цікавилися, чому у бюджеті майже не згадуються заходи з енергозбереження та енергоефективності, чи враховані у бюджеті підвищення заробітної плати освітянам та лікарям. Ще цікавили присутніх видатки на здійснення капітальних ремонтів багатоповерхівок, інших робіт.

Проект міського бюджету на 2017 рік мають винести на розгляд виконкому та сесії міської ради.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!