Біля Будинку культури прикордонного містечка встановили дитячий майданчик. Зробили цю добру та корисну справу працівники Устилузького лісництва державного підприємства «Володимир-Волинське лісомисливське господарство». Отож, тепер у самісінькому центрі Устилуга є гойдалки, лавочки, пісочниця, грибок, гірка для спуску – словом, усе, що потрібно малечі для веселого відпочинку.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Голова об’єднаної Устилузької міської громади Віктор Поліщук зазначає, що така ініціатива надійшла від самих лісівників. Каже: звісно як голова підтримав, бо самостійно реалізовувати такі речі міській владі не так часто вдається.

– А діткам треба десь гратися. Тим паче, у Будинку культури ми часто проводимо різноманітні заходи, тож місце завжди людне. Я виніс лісівникам подяку. Не лише за це. Хочу сказати, що вони ніколи не відмовляли, коли ми зверталися по допомогу. Завжди було розуміння і підтримка у питаннях забезпечення родин наших військових дровами, так само – щодо соціально незахищених родин, – розповідає Віктор Поліщук і додає: – Чим більше таких ініціатив реалізовуватиметься, тим краще для громади і її людей.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!