Сьогодні, 22 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. На засіданні обговорили проект бюджету міста на 2017-й рік.

Нагадаємо, загальна сума бюджету разом з державними субвенціями очікується в розмірі 304,8 мільйонів гривень. Внаслідок того, що середній показник власних надходжень у нашому місті вищий від інших міст по Україні, в новому році вперше у Володимирі буде здійснена реверсна дотація до державного бюджету, 

Презентуючи головний фінансовий документ міста на новий 2017 рік, начальник фінансового управління міської ради Тетяна Шибирин наголосила, що доходи загального фоду бюджету очікуються в сумі 289, 9 мільйони гривень, спеціального фонду – 5,8 мільйони; витрати загального фонду плануються в розмірі 283,6 мільйони гривень, спеціального фонду – 21,1 мільйон гривень. В новому році бюджет міста матиме додаткове фінансове навантаження -часткове фінансування медицини та освіти (оплата енергоносіїв, зарплати техпрацівникам), соцвиплат.

Нагадаємо, з проектом бюджету міста на 2017 рік детальніше можна ознайомитися на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради.

23 грудня бюджет міста винесуть на розгляд депутатів Володимир-Волинської міської ради.

 

На засіданні виконкому також було розглянуто ряд інших важливих питань. Зокрема, внесли зміни до складу громадської ради при міськвиконкомі, затвердили Положення про надання платних послуг МЦФЗН “Спорт для всіх”, підбили підсумки виконання військово-транспортного обов’язку за 2016 рік та намітили завдання на 2017 рік.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!