Керівництво Волинської митниці розповіло, звідки у них при малих зарплатах дорогі автомобілі та шикарні будинки.

Як інформує Українська правда з посиланням на Слідство.інфо, заступник начальника Волинської митниці Леонід Негріч задекларував понад 2 мільйони доходів при тому, що його родина заробляє 65 тисяч гривень на рік.

Негріч пояснив, що частину грошей отримує від батьків, які живуть за кордоном.

“Походження можу пояснити, звичайно. Я в митниці працюю 7 років тільки. До цього я був приватним підприємцем 4 роки. Сплачував податки, навіть оформлював кредити. Це одне з джерел походження коштів”, – розповів він журналістам.

“Інше, я працював з 17 років за кордоном. З 21 року в Іспанії. Також мої батьки живуть за кордоном, допомагають нам частково. Вони вже живуть і працюють за кордоном з 99 року. Це основне джерело надходження коштів”, – додав посадовець.

Журналісти також побували в Бориспільському районі Київщини, де розташований будинок пана Негріча. Біля будинку був припаркований люксовий позашляховик “Рейндж Ровер”, який не вказаний у декларації посадовця.

За словами Негріча, авто належить його мамі, а незадеклароване, бо придбане було нещодавно.

“На той момент коли я подавав декларацію, ми ним не користувались. Він вже був куплений в середині чи в кінці вересня”, – заявив митник.

Ще один заступник начальника Волинської митниці – Василь Герман, разом із родиною володіє десятьма земельними ділянками, будинком та двома квартирами в новобудовах.

Дружина Германа задекларувала 113 тисяч доларів. А якась третя особа надала волинському митнику джип “Тойота Лендкрузер” вартістю понад мільйон гривень. Митник пояснив, що його дружина отримала гроші від продажу квартири.

“Що стосується транспортних засобів, то це володіє третя особа, у моєму володінні не перебуває. Ну деколи я користуюсь цим транспортним засобом”, – розповів Герман.

Увагу журналістів також привернув заступник начальника митного посту “Ягодин” Володимир Пінчук.

Він та його родина задекларували рекордну кількість нерухомого майна: будинок на озері Світязь, 11 земельних ділянок, 4 магазини, 2 житлових будинки та квартиру.

Жінка, яка, швидше за все, є дружиною Володимира Пінчука, заборонила Слідству.інфо знімати поруч із її будинком, погрожуючи розбити камери.

Статки своєї родини сам митник пояснив так: “Вам би треба було декларацію моєї дружини взяти, бо вона у мене більше 20 років підприємець”.

Втім, за даними журналістів, дуже успішний бізнес дружини Пінчука, згідно з декларацією чиновника, приносить грошей ще менше, ніж зарплата самого митника.

Іще один заступник начальника Волинської митниці Олександр Щуцький має у своєму автопарку Бентлі Континенталь GT, БМВ Х5, Мерседес GL 350.

“От викажете Бентлі – це дійсно моє авто. З приводу Мерседеса – тут така історія дуже проста. У мене у товариша був цей Мерседес, у нього це авто з технічних причин згоріло. Не весь згорів, давайте правильно, частина залишилася. Тобто машина на ходу, але всередині все згоріло. Він не став його відновлювати, а думав як би продати. І ми з ним домовилися, що він мені його віддає”, – запевнив митник.

Шуцький пообіцяв навіть показати фотографії свого зіпсованого “Мерседеса”, однак так цього і не зробив.

Окрім люксового автопарку, сімейство Щуцького задекларувало квартиру на Подолі у Києві. Середня вартість квадратного метра там коштує близько 1,5 тис доларів. При середній для будинків на Воздвиженці квадратурі у 100 кв. м.. вартість квартири легко може досягати чверті мільйона доларів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!