Україна і Польща разом створюватимуть ППО 

Український держконцерн Укроборонпром і польська компанія «WB Electronics S.A». співпрацюватимуть в галузі створення нових систем протиповітряної оборони (ППО). З української сторони учасниками нової програми партнерства виступлять два держпідприємства – «Спецтехноекспорт» і «ДАХК Артем».

На початку грудня Україна уклала з Польщею військову угоду, яка створює правові підстави для розширення співробітництва між країнами в оборонній галузі за дев’ятьма основними напрямками. Крім того, польська сторона відзначила високий рівень компетенції українських фахівців в області ППО. Нові домовленості передбачають створення нових зразків зенітної і зенітної-ракетної техніки відповідно до умов ведення сучасної війни

Львівянин хоче побудувати еко-готель на Світязі

Еко-готель “Три копиці”, автором якого є львів’янин Левко Давидюк, переміг у номінації “Дизайн середовища” у Всеукраїнському конкурсі дизайнерів “Ukrainian Desigh: The Very Best Of”. Крім цього, робота потрапила до китайської книги “Біонічні будівлі світу”.

Левко Давидюк – дизайнер–архітектор, випускник Національного університету “Львівська політехніка”. Працювати почав після першого курсу, оформлюючи кав’ярні, ресторани, офіси у Львові, Івано–Франківську, Тернополі, Києві.

Над проектом готельно–ресторанного комплексу “Три копиці” хлопець працював близько року. За його задумом, житлові будівлі мають чотири поверхи. Перший рівень – дерев’яний, три наступні — з очерету, викладеного за голландською технологією. Зараз Левко шукає інвесторів і зізнається, що були пропозиції з Польщі, Греції, Карибських островів, Південно–Африканської Республіки. Але він бачить цей проект в Україні, зокрема, десь в селі чи, наприклад, на озері Світязь”.

Українці отримали доступ до ліків проти гепатиту С

Нові препарати відрізняються високою ефективністю (більше 95%), мають менше побічних ефектів у порівнянні з попередніми препаратами і забезпечують повне лікування пацієнта за три місяці.

Завдяки механізмам забезпечення доступу до лікування, які реалізуються за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я, доступ до ліків отримали країни з низьким і середнім рівнем доходів.

У Львові здобуватимуть ІТ-освіту

Перший в Україні вищий навчальний заклад, який спеціалізуватиметься виключно на ІТ-освіті, відкрила Львівська філія “Комп’ютерної Академії ШАГ”. Тут  будуть готувати студентів до рівня кваліфікації бакалавр та магістрів за такими напрямками, як програмування, мережеві технології та кібербезпека, графічний дизайн і розробка web-проектів, а також IoT (Інтернет речей).

Заклад видаватиме дипломи державного зразка, а після проходження спеціальних курсів, абітурієнти зможуть отримати міжнародні сертифікати Microsoft, Cisco и Autodesk. Навчання розпочнеться наступної осені.

Ізраїльські лікарі хочуть відкрити в Україні  реабілітаційний центр

Реабілітаційний центр з подолання посттравматичного синдрому серед різних груп суспільства Ізраїльські лікарі планують створити в Україні.

З 13 по15 грудня висококваліфіковані ізраїльські фахівці проведуть семінари для допомоги у створенні клінічної та тренінгової програми, а також гарячої лінії для майбутнього Реабілітаційного центру в Україні. На них обговорюватимуть прогрес в лікуванні травм в Ізраїлі, створення Ізраїльської коаліції травми та створення в Ізраїлі системи протидії катастрофам, а також поточну ситуацію у лікуванні травм в Україні, психологічні травми дітей та молоді, лікування дорослих, літніх людей і жертв конфліктів, тощо.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!