23 грудня у Володимирі-Волинському відбулася чергова сесія міської ради. Порядок денний цього чергового засідання складався усього з кількох питань, серед яких і питання ухвалення міського бюджету на 2017 рік.

Проте, не обійшлося без депутатських звернень та запитів. Деякі з них депутати міської ради не підтримали, а за деякі – віддали більшість своїх голосів.

Зокрема підтримку народних обранців отримав  запит депутата міської ради Валентина Вірковського який стосувався прискорення процесу створення у місті реабілітаційного центру для осіб з особливими потребами. 

За півгодини приступили до розгляду порядку денного тринадцятої сесії міської ради.

Спочатку депутати проголосували “за” внесення змін до рішення міської ради “Про міський бюджет на 2016 рік”.

Опісля приступили до розгляду питання про міський бюджет на 2017 рік.

Презентувала депутатам цей головний фінансовий документ на наступний рік начальник фінуправління міськвиконкому Тетяна Шибирин.

Нагадаємо, детальніше ознайомитися з бюджетом на новий рік можна на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради.

В ході обговорення бюджету на наступний рік, звучали зауваження, що головний фінансовий документ міста не продуманий, не збалансований та враховані пропозиції лише “вибраних” депутатів. Однак більшістю голосів депутати таки прийняли бюджет міста на новий 2017 рік.

Слід зауважити, що під час голосування кілька депутатів утримались. Це представники фракції “Самопоміч”. Вони також проігнорували внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2016-2017 роки.

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!