Новини до кави

Що слід знати при обміні паспорта на ID- картку?

При обміні паспорта на ID- картку, варто врахувати певні нюанси.

Перереєстрацію статутів НУО таки відтермінували на півроку

21 грудня було прийнято Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні) 5368,  який з-поміж іншого, зокрема, передбачає продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій до 1 липня 2017 року. Після підпису Президентом цей Закон набирає чинності з 1 січня 2017 року.

Існує лише дев’ять причин, аби зупинити ваше авто

У Нацiональнiй полiцiї назвали вичерпний перелiк причин, якi дають  пiдставу для того, щоб зупинити водiя. Виявилося, є дев’ять таких випадкiв, i вони передбаченi пунктами 1 – 9 частини першої статтi 35 Закону України “Про Нацiональну полiцiю”, пише газета “Експрес”.   

Маленька Єва потребує нашої допомоги

Про це написала у своєму пості мама хворої дівчинки Катерина Марчук.

У Володимирі депутати міської ради прийняли бюджет міста на новий 2017 рік

23 грудня у Володимирі-Волинському відбулася чергова сесія міської ради. Порядок денний цього чергового засідання складався усього з кількох питань, серед яких і питання ухвалення міського бюджету на 2017 рік.

В новому році мають здешевшати ліки

В Україні з 1 січня здешевшає більшість ліків. Перш за все мова йде про препарати для людей з серцево-судинними хворобами, бронхіальною астмою і цукровим діабетом, – повідомляє Преса України.

На українських дорогах з’явиться дорожній патруль

З 2017 року на дороги України вийдуть нові патрульні поліцейські – дорожні. Ліквідація ДАІ негативно позначилася на ситуації з ДТП – їх кількість збільшилася по всій країні, зазначив заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич.   Дорожня поліція повинна буде контролювати ситуацію на дорогах і забезпечити там безпеку, пише news.finance.ua.   

«Запитання в лоб». Ігор Гузь: про незароблений мільйон, особисте життя та депутатські справи…

Сьогодні в гостях у «ВолодимирМедіа» – депутат Верховної Ради України Ігор Гузь. Людина, яка не оминає увагою свій 19 виборчий округ відтоді, як більшістю голосів виборців, Ігоря Володимировича делегували представляти інтереси громади у найвищому законодавчому органі країни, – у Парламенті.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: