В Україні офіційно набрав чинності бюджет на наступний рік – позавчора документ підписав президент Петро Порошенко. Чималу суму виділили на утримання співробітників силових структур, суддів та влади – 5 млрд грн.

Про це повідомляє “Сегодня”.

Цього року суттєво збільшився обсяг витрат – вони значно перевищують доходи. Зокрема, планується у 2017 році отримати у казну 721,4 млрд грн. У порівнянні з минулим роком це на 118 млрд грн більше. Підвищили також рівень фінансування Кабінету Міністрів, Верховної Ради, судів, прокуратури, СБУ та Центрвиборчкому. На їх утримання виділили 4% від загального числа доходів, тобто 5 млрд грн.

Згідно з документом, силовики отримають на 10% більше коштів, а Центрвиборчком – на 7%. Найбільше підвищення торкнулося Кабміну – на 130% збільшилися витрати цього року.

Найбільшу увагу у бюджеті на 2017 рік приділили дорогам: їх утримання збільшилося на 15 млрд грн. Виділили також 250 млн грн на будівництво мосту через Дніпро у Запоріжжі – загальна його вартість складе близько 7 млрд грн.

Бюджет-2017

Нагадаємо, що наступного року в Україні суттєво підвищаться ціни на більшість товарів та послуг. Відповідні зміни закладені у бюджеті на 2017 рік. Зокрема, передбачається щонайменше на 40% подорожчання спиртних напоїв та тютюнових виробів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!