За кілька днів ми зустрічатимемо Новий 2017-й рік. Господиня старого 2016-го, Мавпа, вже збирає свої пожитки і готується вирушати у дорогу. Її підганяє наступник – Червоний Півень, який однією лапою уже стоїть на порозі і з нетерпінням чекає, коли клишонога поступиться йому місцем. І поки відбувається процес передачі влади між двома символами, новорічні вечірки та корпоративи вже у розпалі. Повним ходом тривають записи на манікюр, педикюр, стрижку і фарбування волосся… Але найголовнішим питанням залишається вибір вбрання. Бо корпоратив – захід серйозний, тому виглядати потрібно на всі сто.  А от у скільки це обійдеться – інше питання.

Ми з подругами вирішили провести експеримент і  приступили до пошуку плать. Мабуть, не варто говорити, що Півня потрібно зустрічати у червоному або ж яскравому вбранні, але варто брати до уваги смак кожної жінки. Я, наприклад, не люблю блискучого. А червоним «наситилась» ще у дитинстві, коли мама, стверджуючи, що мені до лиця цей колір, постійно купувала червоні шапки. А я в це вірила з радістю носила їх. Поки не підросла і не дійшло, що інші кольори також пасують. Тож для святкування Нового року обрала класику – чорне плаття з білим комірцем. Перелопативши весь Інтернет у його пошуках, дійшла висновку, що тут нічого мені “не пахне”. Або розмір не підходить, або ціна. Довелось вирушати по магазинах. І в одному таки знайшла. Воно було просто офігенне! Те, що я хотіла, і розмір мій. Але…1300 гривень. Це трохи менше моєї зарплатні. Розчарована і зла на всіх підряд, а в першу чергу на себе, що доживши до сорока років, не можу придбати собі сукню, почимчикувала додому. Своєю халепою поділилася з колегою, яка й порадила пошити. І дешевше, і з розміром не прогадаєш. Прислухавшись до поради, наступного дня пішла по тканину, яка обійшлася у 130 гривень. Вартість роботи в ательє – 270, усього 400 гривень. Майстрині здійснили мою мрію за кілька днів, і я лишилась задоволена їхньою роботою.

Інша подруга вирішила не морочитись походом до швачок і придбати сукню у магазині. Але, оббігавши все місто, так нічого і не надибала. Або ж фасон непідходящий, або ж розмір. На ціну вона не зважала, бо непогано заробляє, і може собі дозволити. В Інтернеті замовляти було пізно, бо корпоратив через три дні. Потрібно було щось думати. Витягнувши її в обідню перерву з роботи, полопотіли до одного модного магазину, який відкрився нещодавно. І, о боги! Знайшли! Перемірявши кілька різних фасонів, вибрали одне, виклавши за нього 1380 гривень. По дорозі придбали біжутерію за 170, і зі святковим настроєм та спокійною душею: вона – що тепер буде мати у чому святкувати, а я – просто рада за неї, розбрелися по роботах.

Ще одна подруга  – любителька «шопитись» в Інтернеті. Її не цікавлять магазини та ательє, оскільки більшість товарів замовляє у Всесвітній мережі. На відміну від нас, прихильниць чорних суконь, вона вирішила дотриматись традицій наступаючого року і придбала червоне плаття з хутряними кишенями, викинувши за цю оригінальність і красу в одному флаконі – 400 гривень.

Найдешевшим і, я б сказала, неочікуваним вбранням виявилась романтична сукня від… Dolce & Gabbana, що дісталась іншій моїй подрузі. Її вона купила на… секонді за 120 гривень. Насправді у неї не було на меті шукати саме у цьому торговому закладі одяг для святкування Нового року. Більше того, збиралась їхати за ним до Львова. Та коли побачила плаття серед інших речей, не могла оминути його поза увагою. А коли придивилась до марки виробника, не повірила своїм очам.  А поза тим, воно ще й виявилось майже новим і мало ідеальний стан. Таким чином питання: у чому зустрічати Червоного Півня відпало само собою. Та й зекономлені кошти можна тепер витратити на щось інше.

Тож, як бачимо, придбати омріяне нове вбрання до святкової вечірки хоч і проблематично, проте можна. Головне, навіть не ціна, а бажання. Тепер ми готові до корпоративів, вечірок та святкувань! Причому не не тільки у вишуканих платтях, а й з гарним настроєм. Щоправда, ще треба не забути про зачіску, святковий макіяж, манікюр, педикюр… Але це вже інша історія.

Жанна БІЛОЦЬКА

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!