За використання піротехнічниз засобів в новорічну ніч, волинян можуть оштрафувати на суму до 1020 гривень.  Про стало відомо в ході прес-конференції в УДСНС України у Волинській області 29 грудня, – пишуть “Волинські новини”.

Заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області Віталій Тартина повідомив, що всі міські, районні та селищні ради ухвалюють рішення про заборону використання піротехнічної продукції на час різдвяно-новорічних свят. Правоохоронці звертаються до громадян із закликом враховувати недопущення порушення нічної тиші та не забувати про ризик для здоров’я. Так, у минулі роки траплялися випадки травматизму внаслідок використання піротехніки.

Правоохоронці будуть змушені реагувати на такі порушення, щоб гарантувати безпеку громадян, які збиратимуться біля ялинок у новорічну ніч. У посиленому режимі на вулицях населених пунктів Волині працюватимуть 500 працівників поліції.

Про відповідальність повинні пам’ятати діти, які кидають петарди з балконів. Також заборонено запускати феєрверки під лініями електропередач, під час масових заходів, особами у нетверезому стані та у приміщеннях.

Віталій Тартина наголосив, що відповідно до статті 182 КУпАП щодо порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях передбачений штраф у розмірі від 88 до 255 гривень. Відповідно до статті 195-6 за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачений штраф у розмірі від 595 до 1020 гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!