Міністерство інфраструктури веде переговори з двома інвесторами, які готові як експеримент побудувати першу ділянку платних доріг в Україні. Про це в інтерв’ю “Цензор.нет” сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“У нас проведено переговори з двома компаніями західними, які теоретично готові спробувати (побудувати платні дороги. – Ред.), як воно піде в Україні – взяти невеликі відрізки, декілька десятків кілометрів для того, щоб просто мати експеримент. Я думаю, що наступного року ми почнемо з ними цю роботу”, – сказав Омелян.

Він наголосив, що інвестори зможуть почати будувати через рік, а дорога буде через два-три роки. Паралельно з переговорами з інвесторами ведеться робота над новим концесійним законодавством.

“Я думаю, що закон буде десь у березні-квітні, дай Бог, представлений у Верховній Раді. Планувався на грудень, але трошки не встигає та міжнародна юридична компанія, яка взялася за його розробку. Це буде базою для концесійних доріг. Концесійні дороги можливі лише паралельно до наявних державних безплатних доріг”, – зазначив міністр.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!