Перед початком Нового року існує традиція –  загадувати бажання. Але для того щоб деякі з них збулися, потрібно й самим докласти крихту зусиль. Та є люди, котрі навіть при величезному бажанні, не можуть цього зробити через проблеми зі здоров’ям.  Утім, хтось там, у небесній канцелярії, таки дбає про них і посилає їм благодійників, що допомагають здійснити мрію.

Протягом літа у рамках проекту «Турбота взамін на любов» (організатори Максим Клим’юк та Оксана Сапіга) проходило чимало різноманітних цікавих заходів для діток з особливими потребами. Знайомлячись з учасниками, організатори проекту цікавились їхніми мріями та захопленнями а згодом, по мірі можливостей, пробували втілили їх у життя. Отже, чого хотілось хлопчикам та дівчаткам з особливими потребами? І чи здійснилися їхні бажання?

 Гаджет для Віктора

Страждаючи від народження на важку недугу, одинадцятирічний Вітя Кузьмук лише нещодавно навчився вимовляти слова, ходити, переніс операцію на очі. Улюбленою його іграшкою є конструктор, який він любить складати. А ще доглядає за кроликом, папугою та морською свинкою. Організаторам проекту хлопчина зізнався, що мріє про планшет. На жаль, фінансові спроможності родини не дозволяють втілити бажання Віті у реальність. Бо працює один батько, і грошей катастрофічно не вистачає. Однак, меценати, які долучились до проекту, вирішили здійснити мрію хлопчини, і на гала-концерті, організованому для його учасників, подарували хлопчику такий бажаний гаджет.

pryroda

Квитки на концерт улюбленої співачки

Це дівча любить читати книги та їздити верхи на конях. Здавалося, що тут дивного у вподобаннях тринадцятирічної  юнки. Та є одне «але»… Оля Подзідзей через хворобу не може ходити. І весь свій час проводить у квартирі. Замість комп’ютера дівчина обрала книги, бо, зізнається, вони набагато цікавіші та корисніші. А коли у тата  випадає вихідний, усією сім’єю їдуть до його знайомого у село кататися верхи.

img_1575

Та попри ці захоплення, в Олі була заповітна мрія – побувати на концерті улюбленої співачки Тіни Кароль. Втілити її допомогли організатори проекту, подарувавши квитки на концерт зірки.

Зіркова хвилина для маленької Єви

Діагноз, поставлений лікарями при народженні Єви Подзідзей, не давав жодного шансу на одужання. Але завдяки наполегливості та віри її рідних, вдалося зробити неможливе. Дівчинка почала розмовляти та рухатись. Та до кінцевого результату ще далеко, і лікування є довгим і недешевим. Єва дуже хоче бути здоровою, стати моделлю і брати участь у фотосесіях. А ще вона дуже хотіла заспівати на сцені.

img_1394

На гала-концерті одна з мрій маленької Єви стала реальністю. Дівчинка заспівала разом з учасниками проектів «Голос країни» Катериною Рибак та «Голос. Діти» Олександром Чишієм. Єва вперше взяла до рук мікрофона, вперше вийшла на сцену  і… довго не хотіла аби закінчувалась ця щаслива мить.

Комп’ютерний стіл для сонячної дівчинки

Тринадцятирічна Аня Малишева – дівчинка-енерджайзер. Саме так називають її вдома за непосидючість. Мрією дівчинки є альтанка, де б вона могла разом із друзями збиратися і весело проводити час. Коли організатори проекту завітали до неї додому, помітили, що комп’ютер в оселі є, а ось стола для нього – немає.  Одразу ж поцікавились у Ані та її рідних – можливо час на новий комп’ютерний стіл? Дівчинка з радістю відповіла, що це було б чудово, бо тоді б вона матиме куди ховати шкільне приладдя.

img_1506

Тепер у Анічки є новий стіл, подарований ТЗоВ «Герборг-Холдинг». А альтанку організатори проекту обіцяють встановити в новому році, навесні.

Жанна БІЛОЦЬКА

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!