Новини до кави

У Володимирі встановили новорічні і різдвяні святкові інсталяції

Учора в центрі Володимира-Волинського встановили святкові інсталяції та фотозони до новорічних та різдвяних свят. Святкові композиції також можна побачити у фойє культурно-мистецького центру.

Коли в Україні будуть платні дороги?!

Міністерство інфраструктури веде переговори з двома інвесторами, які готові як експеримент побудувати першу ділянку платних доріг в Україні. Про це в інтерв’ю “Цензор.нет” сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Назвали найдорожчі кінопровали 2016 року

Видання The Hollywood Reporter опублікувало список найдорожчих кінопровалів 2016 року.

2016 рік у фотооб’єктиві «ВолодимирМедіа». Підсумок року у світлинах

Українські дипломи про вищу освіту в Польщі: усі нюанси освітнього питання

Визнання іноземних документів про вищу освіту здійснюється шляхом встановлення відповідності академічних, професійних та освітніх прав, освітньо-кваліфікаційних рівнів іноземних документів про освіту (кваліфікацій) державним стандартам освіти Польщі. Визнанням дипломів про вищу освіту займається Департамент міжнародної співпраці міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща.

Як у 2016 році здійснювалися мрії тих, хто потребує турботи та підтримки?

Перед початком Нового року існує традиція –  загадувати бажання. Але для того щоб деякі з них збулися, потрібно й самим докласти крихту зусиль. Та є люди, котрі навіть при величезному бажанні, не можуть цього зробити через проблеми зі здоров’ям.  Утім, хтось там, у небесній канцелярії, таки дбає про них і посилає їм благодійників, що допомагають здійснити мрію.

Юліанський і Григоріанський календарі: загадки, історія, значення

Практично увесь світ живе за Григоріанським календарем, який визнали більш точним і доцільнішим ніж Юліанський. Але деякі країни і релігійні течії і досі живуть за останнім. В Україні вже 98 років святкують Різдво сьомого січня за старим зразком, а в Європі, наприклад, 25 грудня. Чому досі існує ця плутанина з календарями та чим вони взагалі відрізняються, нам допомогли розібратися вінницькі історики.

Поліція затримала чоловіка, який представився “народним депутатом родом із Володимира”

Сьогодні вночі патрульні Луцької поліції прибули на допомогу Державній службі охорони на одну з заправок на вулиці Карпенка-Карого.

Видатні особистості, яких світ втратив у 2016 році. ФОТО

У 2016 році світ втратив багато видатних особистостей. У вічність відійшли великі музиканти, талановиті актори, політичні лідери, письменники.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: