Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк:

img_9071-kak-smart-obekt-1

– Поперек горла у 2016 році стала нам усім, в тому числі і мені, вулиця Ковельська, вірніше ті ремонтні роботи, що там проводяться, – поділився своїм неприємним спогадом про рік минулий міський голова Петро Саганюк. – Маю надію, що в новому році все зміниться на краще і вулицю нам здадуть у належному вигляді.

У році що минає, добре те, що місто, так би мовити, прожило рік без втрат.

– Тішить і радує, що всі володимирчани, що перебувають там, на Сході, живі та здорові, – ділиться міський голова. – Надіємося, що в році новому ця страшна війна завершиться і наші хлопці повернуться у рідні домівки.

Народний депутат України Ігор Гузь

igor-guz-portfolio

– Спочатку про хороше… Я втілив в життя свою мрію, поставив новий виклик – переплив найбільше озеро України Світязь довжиною 7,4 км. Заплив тривав 7 год. 23 хв. Акцію присвятив 25 річниці Незалежності України і популяризації здорового способу життя, -ділиться із нами народний обранець. – Цей серпневий заплив називаю запливом мого життя. Повірте, це неперевершені емоції – відчувати, що ти можеш здолати світ!

Щодо негативних спогадів за рік, що минає… Не маю їх. Є різні неприємні моменти, але вони не мали такого значення, щоб так відразу пригадався один з випадків. Звик концентрувати свою увагу на позитиві, і не зупинятися на думках про погане. Є помилки, на яких вчуся; є невтілені проекти, над якими працюю. А погані спогади – це так, досвід, завдяки якому в людини з’являється мудрість.

Лариса Кулікова, заступник міського голови міста Володимира-Волинського:

13625394_1077126152337370_6189500191318721016_n

– Найгірше те, що не закінчується ця страшна війна…, – ділиться своїм найгіршим спогадом про рік минулий заступник міського голови Лариса Кулікова.

– А хороші спогади… Тішить, що цьогоріч нам вдалося багато чого реалізувати. Все що задумали – все провели і зробили. Це і “Смаковиця по-володимирськи”, “Смачна візитівка”, Стратегія розвитку міста. Після дворічної перерви відсвяткували День міста, запустили “Бізнес-центр” он-лайн. Маю надію, що в новому році, спільними зусиллями, ми зробимо ще більше.

Віктор Фіщук, начальник управління житлово-комунального косподарства і будівництва міськвиконкому:

фіщук

– На привеликий жаль, поганих спогадів про рік що минає у мене набагато більше, ніж хороших, – ділиться із нами Віктор Сергійович. – Пригадую все почалося ще третього січня, одразу після новорічних вихідних. Прихожу на роботу й о 8.03 лунає телефонний дзвінок від слідчого нашої поліції. “Треба щоб ви прийшли і дали пояснення у певній справі…” – сказав він. І так в мене розпочався рік новий. Треба сказати, що як він розпочався так і пройшов….Цілий рік якісь катавасії, неприємності… І на роботі і скрізь…За минулий рік втратив дуже багато близьких мені людей. Хочу, щоб він вже поскоріше минув і забрав із собою всі біди та негаразди.

А до хороших спогадів можу віднести участь із моїми донечками у святі вишиванки і 3-є місце на конкурсі “Родинна вишиванка”.

Максим Клим’юк, депутат міської ради, голова молодіжно ради:

img_4683

– Погані спогади…Війна на Сході. Ніби життя триває, хтось багатіє, хтось зубожіє, але є в країні триває неоголошена війна і це не дає спокою нікому, – ділиться із нами Максим. – Хочеться вірити, що в новому році це лихо скінчиться і наші діти все рідше будуть вживати слова АТО, війна, полон…

– До хороших спогадів можу віднести те, що в цьому році моя найменша донечка пішла у дитячий садочок. Тепер майже щодня вона ввечері розповідає всім про своїх нових подружок, про те, що малювали/ліпили, яку казку читали, віршик вивчали…Ну, одним словом, життя у неї щодня б’є ключем і ми всі повинні бути поінформовані про це. В році що минає я зрозумів, що, коли дорослішають твої діти ти вже більше тішишся не своїми перемогами та здобутками, а їхніми.

Катерина Петрович, директор культурно-мистецького центру:

15355831_1807176842875888_4279481348958865840_n

– У вже минулому 2016 році сталася подія, яка є найкращим спогадом про цей рік. У вересні я вийшла заміж, – ділиться із нами Катерина. – У житті кожної дівчини ця подія стає найбільш памятною на все життя. Потім була чудова незабутня весільна подорож…

Поганих спогадів про цей рік у мене немає. Були такі маленькі неприємності, але то так…Без них життя було б вкрай сумним. Глобальні неприємності, дякувати Богу, оминули цьогоріч. Будемо сподіватися, що й в новому році буде все гаразд.

Олександр Клачук, головний лікар Володимир-Волинського ТМО:

клачук

– Що в нас було хорошого за минулий рік? По-перше наша медична установа пройшла акредитацію по міжнародній системі ІSО, – ділиться із нами Олександр Георгійович. – А ще наше територіальне медичне об’єднання пройшло і планову акредитацію. Окрім того, ми ввели деякі нові методи лікування кардіологічних і хірургічних хворих.

А погане… А погане – забулося….

Лариса Половньова, режисер аматорського театру “Різнобарв’я”:

1044744_225724760953099_1687027788_n

– До приємних спогадів 2016 року можу сміливо віднести народження аматорського театру “Різнобарв’я” і цілих три прем’єри, які ми подарували володимирським глядачам. Чому я так наголосила – цілих три прем’єри? Та тому, що, зазвичай, подібні аматорські театральні колективи готують одну виставу в рік. А ми всі постаралися і….Ось який результат! – ділиться із нами Лариса Леонідівна.

– Погані спогади… Дякувати Богу, якогось такого глобального негативу в минулому році не було…Всі живі-здорові – і це головне. Ми повинні дякувати Богу за кожен прожитий день.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!