Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 16.11.2016 рекомендував графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.

Текст розпорядження Кабміну, який традиційно розроблявся Мінсоцполітики, було затверджено на останньому засіданні Кабміну, пише «Закон і бізнес».

За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, у 2016 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у такі святкові дні і дні релігійних свят:

1 січня – Новий рік (неділя);

7 січня – Різдво Христове (субота);

8 березня – Міжнародний жіночий день (середа);

16 квітня – Великдень (неділя);

1 і 2 травня – День міжнародної солідарності трудящих (понеділок, вівторок);

9 травня – День Перемоги (вівторок);

4 червня – Трійця (неділя);

28 червня – День Конституції України (середа);

24 серпня – День незалежності України (четвер);

14 жовтня – День захисника України (субота).

Відповідно до статті 67 КЗпП , якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 “Про перенесення робочих днів у 2017 році”, 8 травня також буде вихідним днем, утворюючи чотириденні канікули з 6 по 9 травня. Так само утворюється чотири вихідні дні для святкування Дня незалежності (з 24 по 27 серпня). Вихідні дні 8 травня та 25 серпня

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!