Про це стало відомо на черговому щотижневому брифінгу міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка із представниками місцевих ЗМІ.

– Свята минули спокійно, комунальники та інші служби спрацювали нормально, – зазначив міський голова. – Десь на Ковельській пошкоджено колодязь на проїжджій частині, проте вцілому скарг та серйозних порушень не було, комунальне майно, дякувати Богу, не пошкодили. Щоправда, комунальники вивезли півприцепа пляшок та стаканчиків, що залишили городяни після святкування. Поліція каже, що і в них все пройшло спокійно. Було, щоправда, кілька сімейних скандалів, але все обійшлося.

Петро Данилович сказав, що хотілося б щоб і різдвяні свята володимирчани відсвяткували так само  нормально, без усіляких казусів. Міський голова також, користуючись нагодою, вкотре привітав городян з наступаючими різдвяними святами і побажав їм миру, достатку та всіх благ.

На брифінгу йшлося і про те, що установам, яким були виділені державні кошти, слід одразу після свят братися за освоєння коштів. Чималі суми виділені на проведення ремонтних робіт у ЦНАПі, у Володимир-Волинському ТМО, закладах освіти.

– У нас залишилася чимала проблема з минулого року  – вулиця Ковельська, – розповів Петро Данилович. – Я звернувся до губернатора, аби розібратися, яким чином це підприємство виграло тендер. А також попросив вплинути на ситуацію, що склалася довкола ремонту однієї з головних вулиць міста.

Міський голова також попросив керівників окремих установ розібратися із пільговими перевезеннями у місті.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!