Днями у приміщенні актового залу Володимир-Волинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 імені Анатолія Кореневського відбулася зустріч мешканців вулиці Луцької з депутатом  міської ради по виборчому окрузі №33 Романом Горошкевичем.

На зустрічі депутат звітував про прийняті на сесіях міської ради рішення, що стосувалися міста та округу.

Зокрема питання, що стосувалися ремонту прибудинкових територій будинків 207 та 213 по вул. Луцькій та встановлення там дитячого майданчика, також можливості відновити прибудинкове освітлення;  встановлення світлофору на переході біля школи №5.

Роман Володимирович повідомив, що планується встановлення пункту швидкої допомоги та приймальної лікарів, аптеки в районі цукрового заводу. Також було обговорено ряд важливих питань, серед яких: проблеми округу та шляхи їх вирішення; благоустрій місцевості; перспективи розвитку округу.

Мешканці, що завітали на зустріч, піднімали питання щодо можливості відновлення роботи цукрового заводу, освітлення дороги по вул. Луцькій від переїзду до кінця міста, ремонту під’їздів, підрізання дерев, ремонту пішохідного тротуару біля школи №5.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!