Переведення працівників на неповні ставки за умов повної зайнятості може спонукати контролюючі структури постукати у двері до таких підприємців з перевірками.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови ОДА, 10 січня, – повідомляють “Волинські новини”.

Так, директор департаменту фінансів та бюджету облдержадміністрації Ігор Никитюк нагадав, що з 1 січня 2017 року, розмір мінімальної заробітної плати Верховна Рада встановила в розмірі 3200. У зв’язку з цим є побоювання, що чимало суб’єктів господарювання вирішать перевести своїх працівників на неповні ставки.

Голова ОДА Володимир Гунчик повідомив, що хоч мораторій на перевірки бізнесу триватиме ще до кінця 2017 року. Але є випадки коли він не діє, і це вказано в чинному законодавстві. Зокрема, переедення працівників на 0,5 чи 0,75 ставки при повній зайнятості, відповідно до чинного законодавства, стане сигналом для перевірок контролюючих служб. Також це питання має стати пріоритетним для розгляду у відповідних комісіях при міськвиконкомах. Перевіряти суб’єктів господарювання може інспекція праці, а органи місцевого самоврядування можуть ініціювати ці перевірки.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!