Поки одні в соцмережах активно обговорюють куди що слід прибрати з головної площі міста, куди втулити (чи не варто) фонтан та лавочку для закоханих, зону відпочинку чи дитячий майданчик, інші – витрачають час не на пусті балачки, а на реальні справи.

Так, днями, генеральний директор ТзОВ “Гербор-Холдинг” Олег Борбелюк  зробив приємний подарунок усій володимирській малечі – облаштував неподалік свого підприємства (вул. Луцька 211 а) невеличкий каток.

Місцева дітвора вже встигла, як то кажуть, розкатати ковзани на новому катку і залишилась задоволена. Спробував каток і сам ініціатор його створення, – Олег Борбелюк. Каже, тепер дітям буде де проводити вільний час. Куди краще ніж сидіти цілими днями біля комп’ютерів.

– Ідея виникла сама по собі. З дитинства люблю кататися на ковзанах, не упускаю будь-якої можливості вийти на каток, – зазначив Олег Васильович. – Багато подорожую, а відтак бачу, що навіть у таких невеличких містечках як наш Володимир заливають катки, а в нас дальше розмов та палких дебатів справа не рухається. Вирішив виправити ситуацію. Ви б бачили із яким захопленням катається малеча!

Пізня пора не дала нам можливості зробити якісний фоторепортаж біля катка на якому саме на той час було більше десятка відвідувачів. Проте, ми обіцяємо потішити наших читачів цікавим відеорепортажем з новоствореного катка. Обіцяємо навіть ковзани із собою прихопити…

До речі, вхід на каток вільний і безкоштовний. А всім, хто вирушає на забаву нагадуємо: із собою слід прихопити хороший настрій та пару ковзанів. 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!