Ще у пам’яті збереглися фрагменти першого тарифного протесту під стінами НКРЕ, який наприкінці минулого року спостерігала столиця. Але новації зі збільшенням мінімальної заробітної плати вже твердо закріпили свої позиції. А коли збільшується мінімалка, відповідно, зростатиме вартість комунальних послуг, тобто тарифи.

Найбільш болючим є тариф на тепло та гарячу воду. Висока оплата за квадратні метри житла, коли немає лічильника, добряче вдаряє по кишені простого пересічного громадянина, особливо пенсіонера. Тому люди з острахом вслухаються у нові повідомлення, які стосуються тарифів на газ, тепло та електроенергію.

Як наголосила керівник Володимир-Волинського ПТМ Ганна Рубанова, поки що НКРЕ не приймало нові тарифи, тому  поки що про підвищення говорити рано. Хоча підвищення неминуче, оскільки заробітну плату працівникам теплокомуненерго потрібно буде підіймати.

Хоча куди далі підніматися тим тарифам, якщо станом на 1 січня 2017 року заборгованість жителів Володимира-Волинського за гарячу воду та тепло сягнула 5 мільйонів 460 тисяч гривень. Це, як зауважила пані Рубанова, надто велика цифра.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!