У порівнянні з минулим роком волиняни на 30 мільйонів метрів кубічних більше спожили газу, ніж у 2015 році, втім стан із розрахунками погіршився, адже сплатили за блакитне паливо люди тільки на 66%.
Про це стало відомо під час засідання Антикризового енергетичного штабу у Волинській ОДА, повідомляє Бізнес Портал Луцька
Як поінформував директор ТзОВ «Волиньгазбуд» Микола Тищук, впродовж 2016 року волиняни спожили 282 мільйони метрів кубічних газу, що на 30 мільйонів більше у попередньому році. Натомість сплатили споживачі всього 429 мільйонів гривень, тобто 66% від загальної суми. Нині борг населення становить 96 мільйонів гривень.
Окрім того, каже Тищук, існує питання із перерахунками за субсидії. Проблема полягає у тому, що сума наданих субсидій в області сягає 964 мільйони гривень, у той час як державою передбачена компенсація для «Волиньгазбуду» лише 602 мільйони. Така ж ситуація і з погашенням пільг, оскільки їх сума становить 131 мільйон гривень, а держава передбачила їх погашення у сумі 102 мільйони.
Що стосується оплати за газопостачання організацій та установ, які утримуються із держбюджету, то вони спожили 2 мільйони кубометрів блакитного палива і розрахувалися за нього на 98%. Організації підпорядковані обласному бюджету спожили таку ж кількість газу і сплатили 17 мільйонів гривень, тобто 100,2%. Фактично така ж ситуація і з організаціями, що фінансуються з місцевих бюджетів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!