Демографічна ситуація завжди цікавила (не більше!) наших політиків та урядовців. Задля її покращення навіть підвищували розміри виплат при народженні, збільшували час перебування у декретній відпустці. Проте демографія в країні й надалі не ліпшає. Бо щороку смертність домінує над народжуваністю. Факторів багато: боязнь батьків перед майбутнім своїх дітей, важкий фінансовий стан, неналежне медичне обслуговування, відсутність власного житла. Та сама демографічна картина спостерігається й у Володимир-Волинському районі.

Як зазначає начальник Володимир-Волинського районного відділу ДРАЦС Тетяна Юхимюк, у 2016 році в Устилузькій міській та сільських радах району зареєстровано 250 народжень дітей,   411-  смертей,  57 шлюбів  та 69 пар розірвало шлюб.

Кількість зареєстрованих народжень у порівнянні до 2015 року зменшилось на 8.5%, а шлюбів майже вдвічі. Лише в Білинській та Ласківській сільських радах народжуваність дещо перевищила смертність.

Устилузька міська рада, яка об’єднує 26 населених пунктів, минулого року зареєструвала 98 смертей і тільки 59 народжень та 6 шлюбів. В Зимнівській сільській громаді смертність вдвічі перевищила народжуваність.

Майже на 51 відсоток зменшилось шлюбів по району у порівнянні з 2015 роком.

Найбільше шлюбів зареєстровано у Зарічанській, Зимнівській  по 14 та Оваднівській -11.

Тільки по одному шлюбу  зареєстровано в Галинівській та Хмелівківській сільських радах,

в Білинській та Красноставській не зареєстровано жодного шлюбу. Найбільше розлучень в Зимнівській сільській — 24 та Устилузькій міській -12.

Як наголосила Тетяна Іванівна,  з метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, Володимир-Волинським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану  здійснюються прийом та видача документів про державну реєстрацію народження дитини безпосередньо у  Володимир-Волинському пологовому будинку. 

Ось така невесела картина. Народження зменшується, кількість шлюбів – також. Ось тільки розлучення та смерть домінує.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!