На митному переході «Устилуг» на Волині затримали чоловіка, який у Польщу намагався перевезти амфетамін та бупренорфін, – інформує «Волинська правда».  
За фактом скоєння правопорушення, справу розглядали у Володимир-Волинському міському суді Волинської області.

Так, з’ясувалося, що правопорушник є уродженцем Росії, втім нині має українське громадянство та працевлаштований у Польщі. Влітку чоловік вирішив підзаробити незаконним шляхом, а тому намагався автомобілем перевезти через митний пост «Устилуг» у Республіку Польща амфетамін та бупренорфін.

Аби митники не запідозрили його у злочині, чоловік приховав наркотики у паперових пакунках, помістивши їх у гаманець. Своєю чергою гаманець зловмисник сховав у дорожній сумці.

Однак, в ході огляду місця події, наркотичний засіб та психотропна речовина все одно були виявлені інспекторами Волинської митниці ДФС та вилучені слідчим УСБУ.

Уже під час судового засідання обвинувачений свою вину визнав повністю, він також щиро розкаявся та просив навіть суворо не карати.

Таким чином суд визнав винним чоловіка у вчиненні злочину та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Разом з тим суд вирішив звільнити зловмисника від відбування призначеного покарання за умови, що він протягом іспитового терміну в 2 роки не вчинить нового злочину.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!