18 січня, у залі засідань міської ради, відбулось підведення підсумків діяльності Володимир – Волинського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області за 12 місяців 2016 року за участі секретаря міської ради, заступнка Володимир-Волинського міського голови Олега Свідерського та заступника начальника  УДСНС України у Волинській області полковника  Костянтина Романчука. Повідомляють на офіційному сайті міста.

За результатами роботи відділу надзвичайних ситуацій у 2016 році не виникало, однак мали місце події некласифікованого характеру: групою піротехнічних робіт знешкоджено 35 вибухонебезпечних предметів ( в .т. .ч і на території району), виникло 100 пожеж, внаслідок яких нанесено матеріальних збитків на 6,1 млн. грн., внаслідок пожеж загинуло 4 людини.

Інспекторським складом Володимир-Волинського міськрайонного відділу проведено 253 планових перевірок пожежної безпеки підконтрольних об’єктів. Загалом роботу міськрайонного відділу визначено задовільною і вказано на подальші напрямки роботи у 2017 році.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!