Три місцеві ради, однієї з яких вже немає як органу місцевого самоврядування, поклали гроші у банки, і не забрали їх до того, як установи стали неплатоспроможними. Про це стало відомо під час оперативної наради в ОДА, 23 січня., – повідомляють “Волинські новини”.

Так, станом на 1 січня цього року залишаються не повернутими 1,5 мільйона гривень коштів, покладених місцевими радами ще у 2007-2008 роках. Зокрема, з рахунків ПАТ «Укрпромбанк» не повернуті 0,9 мільйона гривень Устилузької міськради Володимир-Волинського району (нині цієї міськради не існує, адже на Волині сформована Устилузька міська об’єднана територіальна громада) та Миляновичівської сільської ради Турійського району. Також 0,6 мільйона гривень не повернула Боратинська сільська рада з Західінкомбанку.

Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області Михайло-Мирослав Леміщакпорадив місцевим радам звернутися з цього приводу у фонд гарантування вкладів, якщо вони це ще не зробили і не минути своєї черги.

Пан Леміщак також повідомив, що у 2016 році місцеві ради поклали на депозитні рахунки більше 700 мільйонів гривень. Всі вони повернулися на рахунки органів місцевого самоврядування.