Програма стажування у сервісних центрах МВС – інтенсивний і безкоштовний курс навчання, що проводиться в рамках реформи та розрахований на тих, хто прагне у майбутньому стати співробітниками фронт-офісів сервісних центрів МВС. Пріоритетом реформи є якісне надання адміністративних послуг і клієнтоорієнтований персонал. У зв’язку із цим відбувається поступове оновлення кадрового складу.

Як повідомляють у регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області, при відборі стажерів особлива увага звертається на вік учасників, наявність вищої освіти, мотивацію стати частиною реформи та надавати громадянам якісний державний сервіс, при цьому досвід роботи у сфері надання послуг вітається, проте не є обов’язковим критерієм.

Відповідно до статистики понад 90% кандидатів на місця стажерів у сервісних центрах МВС не працювали раніше у системі МВС, близько 50% кандидатів працевлаштовані на момент подачі анкет і більше 60% мають досвід роботи у сфері послуг.

Ознайомитися з усією інформацією щодо графіків проведення стажування, вимог, що висуваються до кандидатів, критеріїв відбору, статистик, а також заповнити та надіслати анкету можна на сайті hsc.gov.ua у розділі «Публічна інформація», підрозділі «Стажування».

Програма відбулася вже у 14 областях України та Києві.

У 2017 році Програма стажування відбудеться у Рівненській,    Полтавській, Сумській, Івано-Франківській, Херсонській, Житомирській, Чернівецькій, Волинській, Запорізькій s Кіровоградській областях.