Українці все рідше затримуються на роботі і присвячують їй свої вихідні і все більше починають цінувати особистий час. Про це повідомляє інтернетвидання «Експрес». Багато хто перейшов на альтернативні способи заробітку – віддалену роботу або фріланс.  Про це повідомляє Міжнародний кадровий портал hh.ua, який провів відповідне опитування, згідно з яким, українці частіше віддають перевагу компаніям з гнучким графіком роботи, пише  news.finance.ua. Тепер стандартний восьмигодинний робочий день з 9:00 до 18:00 стає все менш популярним в українських офісах.

Згідно з даними опитування, менше половини “білих комірців” працюють за таким графіком.   Роботодавці все частіше пропонують співробітникам зміщений або гнучкий графік роботи. Зокрема, так працюють в кожній сьомій-восьмій компанії. 6% офісних співробітників перейшли на фріланс. І ще 4% працевлаштовані на неповний робочий день.  Крім того, помічена також тенденція, що українці стали рідше затримуватися на роботі. Якщо в 2014 році, в період масових скорочень, українці трималися за робочі місця і намагалися догодити роботодавцю, то в 2016 почали більше цінувати особистий час.

Згідно з опитуванням, помітно скоротилася кількість тих, хто звик регулярно затримуватися на роботі. Хоча як і раніше можна вважати трудоголіками трохи менше половини опитаних. Також збільшилася кількість тих, хто ніколи не залишається в офісі після закінчення робочого дня.

Водночас нерідко українцям доводиться працювати у вихідні. Більше п’ятої частини опитаних регулярно жертвують особистим часом на користь роботи. Двоє з п’яти опитаних “підтягують” роботу на вихідних тільки в екстрених випадках, наприклад, перед здачею відповідального проекту. І більше третини респондентів ніколи, за жодних умов не жертвують можливістю відпочити і провести час з сім’єю в законні вихідні.   В опитуванні, яке проводили в січні 2017 року, взяли участь 763 респондента з різних регіонів України.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!