Перший відбірковий тур шоу «Битви талантів» відбувся у Зимнівському будинку культури цієї суботи. Продемонструвати свої здібності приїхали учасники з навколишніх сіл, що входять до складу Зимнівської об’єднаної територіальної громади. Того дня у відбірковому турі талант-шоу можна було побачити вокальні і танцювальні колективи, сольні та самобутні поетичні номери, виступи силачів та спортсменів…

До складу журі увійшли викладач педагогічного коледжу ім.А.Ю. Кримського Григорій Подзідзей, керівники зразкового гуртка вокально-інструментального співу Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Інна Кравчук, викладача хореографії школи мистецтв міста Нововолинська, керівник ансамблів «Русава» і «Щасливе дитинство» Новолинського центру дитячої та юнацької творчості Ілона Грицевич, а також заступник голови Володимир-Волинської районної ради Алла Мельник.

Більшість номерів, що підготували учасники (їх було 29) були вокальними. Серед них, судячи з реакції залу, який був майже заповнений, особливо сподобались усім виступи мешканки села Льотниче Вікторії Бацанської, колективу «Пісенне джерело» (с. Зимне) та гурту «Кульбабки» (с. Льотниче).

Силові елементи на турніках і брусах презентували багаторазовий  рекордсмен України з пауерліфтингу Віктор Смичук разом із колегою по цеху Олексієм Ющуком. Хлопці зізнаються, що готувались до кастингу протягом місяця, а якщо пройдуть далі, обіцяють зробити номер більш насиченим.

Фокусник та жонглер Руслан Пальшин (с. Льотниче) дивував членів журі трюками із гральних карт і підкиданням кульок. Цій майстерності хлопець навчився за допомогою уроків у соцмережах, і тепер постійно вдосконалюється. Своє майбутнє юнак хоче пов’язати із своїм захопленням і збирається вступати до естрадно-циркового училища.

Вокально-інструментальний гурт родини Костюків «На зустріч мрії» (с. Володимирівка) унікальний тим, що усі його члени не тільки співають, грають на різних музичних інструментах, а ще й займаються спортом. У 2013 році вони стали переможцями Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який проходив у місті Южне, Одеської області. На огляд журі представили пісню, автором якої є  батько родини Юрій Костюк «Невгамовні діти».

Розбавили програму гумором і розвеселили зал виконавці комедійних сцен «Зимнівські куми» – Лілія Киричук та Наталія Гонтарук, котрі поділилися з жінками секретами «Дієти». Третьокласник Артем Артемук (с. Бубнів) також отримав бурні оплески, виступивши  з гуморескою. Учасник АТО Руслан Літвінчук (с. Бубнів) прочитав власні вірші на патріотичну тему. Скрипалька Ірина Католик (с. Зимне) виконала чеський народний танець «Ребіков», мелодію української народної пісні «Їхав козак за Дунай» на сопілці зіграла наймолодша учасниця відбіркового туру Ольга Сівак (с. Зимне). Арабський танець представила  Марія Іщук (с. Островок).

Найзапальнішим і найзахопливішим номером, який зірвав оплески залу, став циганський танок у виконанні гурту «Молодички» (с. Зимне). Його учасниці настільки увійшли у роль, що просто зі сцени спустились до суддів і глядачів і кинулись ворожити усім.

 Отож, до фіналу талант-шоу пройшли Олександр Уліта (с. Селець), Руслан Пальшин, гурт «Молодички», родина Костюків, Артем Артемук, гурт «Пісенне джерело», Віктор Смичук та Олексій Ющук, Олена Панасюк (с. Зимне). Тріо «Серця трьох» та художниця Вікторія Баранович (с. Черчичі).

Співоорганізатор конкурсу талантів Ярослав Кондисюк подякував  учасникам, членам журі та глядачам за  участь та підтримку і запросив на наступний кастинг, який відбудеться у селі П’ятидні. Ярослав також висловив щиру вдячність меценатам, котрі залучились до «Битви талантів». Зокрема,  Руслану Кротачу, Ігорю Павловському, В’ячеславу Католику.

Попереду – наступний відбірковий тур. Чим здивують його учасники – дасться знати.

Жанна БІЛОЦЬКА

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!