Про це вже давно ведеться мова у княжому місті. Зокрема про це йшлося під час чергового перебування у місті народного депутата України Ігоря Гузя.

Народний обранець разом із представниками міської влади відвідали полігон твердих побутових відходів, аби оцінити потреби та перспективи його розбудови.  Як повідомив міський голова, сюди надходять відходи не лише з міста, а й із сіл району, а також із великих підприємств. Перша карта сміттєзвалища вже закрита, другої вистачить ще на років 2-3. А про майбутнє потрібно дбати уже сьогодні, аби потім із містом не трапилось такого ж сміттєвого колапсу, як зі Львовом. Проектно-кошторисна документація на третю карту полігону вже виготовлена. На будівництво цієї частини сміттєзвалища з урахуванням усіх норм потрібно 12 мільйонів гривень.

В свою чергу Ігор Гузь повідомив, що попередньо мав розмову з цього приводу з міністром екології і природних ресурсів України Остапом Семераком, сподівається на його візит на Волинь у березні цього року і спробує добитись виділення коштів на облаштування полігону твердих побутових відходів через державні програми підтримки екології.

Директор КП «Полігон» Олександр Козичко теж наполягає на необхідності розпочати роботи уже в цьому році, не дивлячись, що час в запасі є. Він розповів, що лише з міста щодня сміття вивозять три сміттєвози та три трактори, території швидко заповнюються. А ще ж сміття потрібно засипати піском, спресовувати, тож аби повністю закрити першу та другу карти полігону, є потреба в додаткових 3 мільйонах гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!