312 тисяч євро виділили Волині на закупівлю обладнання для ПТУ у рамках спільного проекту з Рівненською областю та Єврокомісією. Міжнародний тендер на закупівлю вже оголосили. Робота по іноземному гранту розпочалася ще в 2014-му році. Саме того року був підписаний тристоронній договір про співпрацю між Єврокомісією та Волинською і Рівненською областями.

Про це Волинським новинам” розповіла начальник управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмила Плахотна.

«Це спільний проект Волинської та Рівненської областей, відповідно. Вже два роки відбувається підготовка та навчання людей, які будуть працювати. Зараз оголошено міжнародний тендер на закупівлю. Це мають бути верстати та обладнання для профтехосвіти. В рамках проекту покращення системи підготовки професійних кадрів у Волинському субрегіоні, на нашу область припадає 312 тисяч євро», – інформує Плахотна.

До речі, вартість навчання одного учня в професійно-технічному училищі на 10 тисяч гривень вища, ніж школяра. Проте значна частина випускників ПТУ іде працювати не за фахом, а теперішня якість освіти таких випускників не задовольняє роботодавців.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!