Нещодавно, ми повідомляли Вам, про те, шо під час патрулювання вулиці Ковальської було помічено автомобіль, який  здійснив зіткнення та  продовжив рух далі і через декілька метрів був зупинений працівниками поліції.

Водій, що створив ДТП на автомобілі “Renault Laguna”, перебував у станні алкогольного сп`яніння, а також намагався покинути місце пригоди, що призвело до злісної непокори працівникам поліції. Данний громадянин був доставлений працівниками полії у Володимир-Волинське ТМО, для встановлення факту вживання ним спиртних напоїв. Але чоловік в присутності лікарів відмовився від освідування. Натомість, він вів себе зухвало, неодноразово намагався втекти, висловлювався нецензурною лексикою до працівників поліції. Постійно стверджував, що автомобілем не керував і ніяких відповідних документів на нього не має. Для того щоб уникнути відповідальності, навіть викинув ключі від свого транспортного засобу. Згодом з`ясувалося, що цей чоловік самовільно покинув своє місце роботи.

По даному факту відносно водія що вчинив ДТП, перебував в стані алкогольного сп’яніння і вів злісну непокору працівникам поліції було складено адміністративні протоколи за ст.124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна), 130 ( керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) КУпАП.

А ось і відео, як це відбувалося.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!