Депутати обласної ради затвердили проект бюджету області на 2017 рік. Серед змін – виділення коштів на перинатальний центр, як і обіцяв голова обласної ради.
Бюджет Волині затвердили депутати під час засідання 10 чергової сесії обласної ради, 2 лютого, – пишуть “Волинські новини”.

Доходи обласного бюджету на 2017 рік визначили у сумі 4,814 мільярда гривень, у тому числі доходи загального фонду обласного бюджету 4,703 мільярда, доходи спеціального фонду обласного бюджету 110,492 мільйона гривень.

Видатки обласного бюджету за головними розпорядниками коштів обласного бюджету та бюджетними програмами затвердили у сумі 4,810 мільярда гривень.

Профіцит загального фонду обласного бюджету затвердили у сумі 2,274 мільйона гривень, дефіцит спеціального фонду обласного бюджету – у сумі 2,274 мільйона гривень.

Голова бюджетної комісії Андрій Турак зачитав узгоджені позиції керівників усіх фракцій щодо проекту обласного бюджету.

Йшлося про зміни обсягів фінансового ресурсу для окремих розпорядників коштів. Зокрема, скоротили частину видатків, передбачених за певними програмами, за якими торік не освоїли усі кошти.

Так, рекомендовано збільшити видатки обласній раді на реалізацію Обласної програми розвитку медіа-простору Волині та реалізації державної інформаційної політики на 2016 – 2020 роки на 70 тисяч гривень. Разом з тим, рекомендовано зменшити видатки на виконання заходів цієї ж програми відділу інформаційної політики ОДА, виділивши державній владі 250 тисяч гривень.

Комісія запропонувала зменшити асигнування для обласної програми розвитку культури в частині відзначення державних свят і передбачити на ці цілі 50 тисяч гривень, а також на програму розвитку громадянського суспільства і виділити на реалізацію її заходів в 2017 році 150 тисяч гривень. Фінансування ФСТ передбачили тільки на перший квартал цього року.

Депутати збільшили видатки на програму «Волинькард» і додали на реалізацію заходів 1 мільйон гривень. На 2 мільйони збільшили видатки програми «Власний дім».

Власне, після коригування проекту бюджету вивільнили 12,690 мільйона гривень. 10 мільйонів з цих коштів вирішили спрямувати на будівництво перинатального центру. А 2,5 мільйона виділили на завершення ремонту лялькового театру та на перенесення експозиції для Музею волинської ікони. Кошти, які залишилися, спрямують на ремонт обласної інфекційної лікарні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!