В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун запевнила, що в ході візиту на Волинь вона змогла побачити, як переваги місцевих закладів, так і проблеми. Про це та інше вона заявила під час прес-конференції у Луцьку, – пише “Волинь24”.

Зокрема, посадовиця розповіла, що відвідала кілька амбулаторій, у найближчих планах – зустрічі з волонтерами, лікарями, громадськими організаціями.

З її слів, програма візиту на Волинь не відрізняється від програм поїздок в інші регіони.

«Коли я з’явилась у Рівному, всі почали говорити про те, що я приїду в Луцьк і приїхати неочікувано в жодну лікарню просто не вийшло б. Але для мене було важливо побачити все, що є насправді», – наголосила в.о. міністра.

Уляна Супрун каже, що дійсно є заклади, які працюють краще і водночас є ті, які мають більше проблем. Останні ж всюди однакові – недостатнє фінансування, якість медичних послуг та ставлення пацієнтів до медиків та медицини загалом.

На прес-конференції в.о. міністра охорони здоров’я зачепила й тему госпітальних округів.

«Від трьох до восьми госпітальних округів – це великий спектр. Вісім – забагато, три – можливо замало. Потрібно шукати компроміс. Є дебати з цього приводу, є часом забагато вказівок з Києва, але це здорова дискусія», – зазначила пані Супрун.

Посадовиця зазначила, що Кабмін «виписав» загальні правила щодо створення госпітальних округів. Але те, скільки їх повинно бути і як вони виглядатимуть, повинні визначати місцеві громади.

Пані Супрун також зазначила, що поїздкою загалом задоволена і це не перший її візит до Луцька і не перша зустріч з лікарями. Зокрема, в.о. міністра сказала, що вона також була фестивалі «Бандерштат».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!