Про це стало відомо на щотижневій оперативній нараді за участі міського голови Петра Саганюка, керівників управлінь та відділів міськвиконкому, директорів установ та комунальних підприємств міста, представників ЗМІ.

– Днями відбувся тендер по добудові нашого 44-ка квартирного будинку для військовослужбовців, що на вулиці Академіка Глушкова. Виграла тендер вінницька будівельна компанія, – повідомив начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук. – Одразу після того, як нам стала відома ця інформація ми в телефонному режимі уточнили всі робочі моменти з представниками західного управління капітального будівництва. Вже зараз вони оголосили набір робітників на будівництво, наразі обговорюється розмір заробітної плати. Планують залучити до виконання робіт біля сорока чоловік. Окрім того, наразі чекають представника будівельної експертної організації, який має визначити що слід демонтувати, що переробити та переобладнати.

Як розповів Віктор Сергійович, роботи на цьому довгобуді планують розпочати вже з 1 березня. Здати в експлуатацію будинок планують уже в цьому році. Наразі озвучуються дві дати – на Покрову (14 жовтень) та кінець листопада. Наразі, узгоджений план-графік ходу виконання робіт у Володимирі ще не бачили, проте є велика надія що цей будинок здадуть уже в цьому році.

Нагадаємо, що мова про добудову цього 44-квартирного будинку для військовослужбовців ведеться років два.

Ше навесні минулого року з’явилася інформація про виділення більше восьми мільйонів гривень на добудову 44-квартирного будинку по вулиці Академіка Глушкова та переобладнання під 4-квартирний будинок приміщення колишнього медпункту бригади.

Говорили навіть про те, що у вересні 2016 до нас приїде Президент Петро Порошенко аби власноруч вручити ключі військовим та їхнім родинам від квартир в новобудові. Проте, в минулому році дальше обіцянок справа не рухалась.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!